WYNAJEM

Oferta wynajmu długoterminowego

Wychodząc naprzeciw licznym zapytaniom od naszych Klientów o możliwość wynajęcia mieszkania w inwestycji Apartamenty Wieża postanowiliśmy przygotować dla Państwa taką ofertę. Dzięki temu będą mogli Państwo zamieszkać w tym wyjątkowym miejscu bez konieczności zakupu mieszkania.

Mieszkania będą wykończone w wysokim standardzie w wersji „pod klucz” w opcji z umeblowaniem.

Warunki wynajmu:
Umowa najmu okazjonalnego, na czas określony 12 miesięcy, z możliwością przedłużenia.
Do czynszu dochodzą opłaty eksploatacyjne zmienne takie jak prąd, woda, ogrzewanie, wywóz śmieci, TV kablowa/internet. Płatność zaliczkowa miesięczna i okresowe rozliczenie.

Wszystkie dostępne apartamenty mogą być przygotowane do wynajmu. Zapytaj o indywidualną ofertę.

Apartament A25 (nowy nr 26) - powierzchnia 87,7 m2, 3 pokoje (PREMIUM)

Czynsz: 2999 PLN/miesiąc. Apartament dostępny od 1 stycznia 2019.


Wyjątkowy apartament ulokowany na 5 piętrze z doskonałym widokiem na jezioro i panoramę miasta. Niewątpliwą zaletą tego mieszkania jest dwustronnie przeszklony salon z kuchnią i jadalnią. Szczególny charakter mieszkania podkreśla półokrągła ceglana ściana w salonie oraz przepiękna sypialnia w środku wieży.

Przykładowe apartamenty

Apartament A21 (nowy nr 21) - powierzchnia 90,8 m2, 4 pokoje (PREMIUM)

Czynsz: 3099 PLN/miesiąc. Dostępność w ciągu 3 miesięcy od podpisania umowy

Wyjątkowy apartament ulokowany na 4 piętrze z doskonałym widokiem na jezioro i panoramę miasta. Niewątpliwą zaletą tego mieszkania jest dwustronnie przeszklony salon z kuchnią i jadalnią. Szczególny charakter mieszkania podkreśla półokrągła ceglana ściana w salonie. Wewnątrz wieży znajdują się dwie sypialnie.

Apartament A6a (nowy nr 10) - powierzchnia 70,1 m2, 3 pokoje  WYNAJĘTY

Czynsz: 2249 PLN/miesiąc. Dostępny w ciągu 3 miesięcy od podpisania umowy WYNAJĘTY

Wygodny apartament ulokowany na 4 piętrze z doskonałym widokiem na jezioro i panoramę miasta. Na stosunkowo niedużej powierzchni udało się wygospodarować przestronny salon z kuchnią oraz 2 duże sypialnie. Możliwość adaptacji do wersji z 1 sypialnią i przestronnym salonem połączonym z jadalnią.

Szukasz innego mieszkania? - skontaktuj się z nami a przygotujemy indywidualną ofertę.