REGULAMIN WYNAJMU

Regulamin Wynajmu Apartamenty Wieża

Udostępnianych przez AW sp. z o.o. sp. k., Strączno 108, 78-642 Strączno NIP 7651692511

Obowiązuje od 01.01.2020

 1. Osoby korzystające/mieszkające w apartamentach Apartamenty Wieża (AW) w Wałczu, Plac Polski 3 zwani dalej Goście są zobowiązani do przestrzegania poniższego regulaminu.
 2. Wstępne Rezerwacje (WR) przyjmowane są drogą elektroniczną (email/messanger/Whatsapp) lub telefonicznie. WR jest ważna po otrzymaniu potwierdzenia wysłanego z poczty sprzedaz@apartmentywieza.pl lub SMS/Whatsapp z numeru telefonu +48 691 739 021 lub z messangera firmowego Apartamenty Wieża. WR jest ważna przez okres wskazany w potwierdzeniu. Wraz z WR klient otrzyma niniejszy Regulamin. Dokonanie wpłaty przez klienta stanowi potwierdzenie akceptacji Regulaminu.
 3. Warunkiem potwierdzenia WR jest dokonanie wpłaty w terminie i w kwocie zgodnej z potwierdzeniem rezerwacji. Po otrzymaniu płatności WR przechodzi w Potwierdzoną Rezerwację (PR).
 4. Płatność za rezerwację możliwa jest przelewem na konto AW lub poprzez system płatności online za pośrednictwem Dotpay.pl (Dotpay Sp. z o.o., 30-552 Kraków, ul. Wielicka 28b). W przypadku płatności za pośrednictwem Dotpay.pl Gość otrzyma link do płatności na stronie Dotpay.pl w potwierdzeniu WR.
 5. Zakwaterowanie jest możliwe tylko dla Potwierdzonych Rezerwacji i opłaceniu 100% należności za pobyt.
 6. Doba hotelowa w apartamencie rozpoczyna się o godzinie 16:00, a kończy dnia następnego o godz. 11:00. W przypadku nie opuszczeniu apartamentu po zakończeniu doby hotelowej AW ma prawo naliczyć opłatę za dodatkową dobę lub spakować rzeczy klienta i przechować (opłata 200 PLN za każdy rozpoczęty dzień przechowywania). Przedłużenie doby możliwe jest tylko po skonsultowaniu z pracownikiem AW. Za przedłużenie pobierana jest opłata.
 7. Wcześniejszy wyjazd Gościa, z przyczyn niezależnych, nie uprawnia go do żądania zwrotu opłaty za niewykorzystany pobyt.
 8. AW zastrzega sobie prawo do zmiany apartamentu o podobnym standardzie w przypadku wystąpienia nagłych i nieprzewidzianych okoliczności.
 9. W apartamencie obowiązuje całkowity zakaz palenia. Dotyczy to zarówno papierosów, cygar, skrętów itp., świeczek, fajek wodnych a także papierosów elektronicznych. Niezastosowanie się do zakazu będzie skutkować obciążeniem Państwa opłatą za ozonowanie całego apartamentu (koszt 2000,00 PLN). Palenie możliwe jest na zewnątrz budynku. Prosimy aby niedopałków nie zostawiać przed apartamentem.
 10. Goście zobowiązani są do należytego zabezpieczenia apartamentu, co rozumiane jest jako dokładne zamykanie drzwi wejściowych i okien przy każdorazowym jego opuszczeniu oraz staranne przechowywanie kluczy / kodów dostępowych bez dostępu do nich osób postronnych. Nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy pozostawione apartamencie.
 11. Zakazuje się wynoszenia z apartamentu znajdujących się w nim rzeczy. Prosimy o dbanie o wynajęty apartament: o wyłączanie zbędnego oświetlenia, zakręcanie wody, niezrywanie informacji powieszonych na drzwiach apartamentu.
 12. W przypadku zgubienia kluczy od apartamentu tak jak w przypadku zagubienia pilota do garażu goście pokryją koszty jego dorobienia.
 13. Jeżeli w trakcie pobytu, z winy Gościa, dojdzie do uszkodzenia lub zaginięcia części wyposażenia apartamentu AW ma prawo dochodzić od Gościa pokrycia strat. AW może pobrać od gościa kaucję zwrotną za wynajmowany apartament.
 14. Cisza nocna obowiązuje od godz. 22:00 do 6:00, goście nie przestrzegający tej zasady mogą zostać poproszeni o opuszczenie mieszkania.
 15. Parkowanie na terenie posesji możliwe jest tylko na miejscu przypisanym do apartamentu. Poza posesją znajdują się bezpłatne miejsca postojowe.
 16. Goście zobowiązani są do prowadzenia segregacji śmieci. Po zakończeniu pobytu prosimy wyrzucić śmieci z apartamentu do właściwego pojemnika w śmietniku.
 17. W kuchni znajdą Państwo komplet czystych naczyń. W apartamencie jest zmywarka wraz z chemią do mycia oraz przybory do mycia ręcznego. Przed wyjazdem prosimy o umycie wszystkich naczyń (proszę ewentualnie wstawić program w zmywarce przed opuszczeniem apartamentu)
 18. Urządzanie imprez towarzyskich jest całkowicie ZAKAZANE. W przypadku interwencji Policji, Straży Miejskiej, skarg sąsiadów lub administracji budynku firma AW nałoży na Gości karę w wysokości 1500 zł. Za wszystkie zniszczenia wynajmowanego mieszkania jak i budynku odpowiada osoba wynajmująca mieszkanie od AW. Osoba i Gość odpowiada solidarnie za wszystkie zniszczenia wynikłe z zachowania osób trzecich przebywających z nią w mieszkaniu - zaproszonych do mieszkania/budynku przez tę osobę
 19. Dla pobytów trwających 8 i więcej dni, na Państwa życzenie, po tygodniu pobytu wysprzątamy apartament oraz wymienimy pościel i ręczniki. Dla pobytów trwających 7 dni lub krócej – jest możliwość zamówienia dodatkowego, odpłatnego sprzątania oraz wymiany pościeli/ręczników.  Opłata ryczałtowa 75 PLN (do 2 osób) plus 10 PLN za każdą dodatkową osobę.
 20. W apartamencie jest możliwość pobytu ze zwierzęciem pod warunkiem uzyskania wcześniejszej zgody (na etapie rezerwacji). Prosimy pamiętać, że za szkody spowodowane przez pupila ponoszą odpowiedzialność jego opiekunowie.
 21. Na terenie osiedla jest plac zabaw dla dzieci, amatorskie boisko i siłownia terenowa. Korzystanie z tych urządzeń przez niepełnoletnie dzieci dozwolone jest jedynie pod opieką osoby dorosłej.
 22. Prosimy o korzystanie z wyposażenia zgodnie z Państwa potrzebami ale i przeznaczeniem poszczególnych elementów. wyposażenia. Proszę pamiętać, że Goście ponoszą materialną odpowiedzialność za wyposażenie apartamentu – mebli, sprzętu, wyposażenia kuchni, łazienki itp.
 23. Zasady anulacji rezerwacji są przedstawione w Potwierdzeniu Rezerwacji.
 24. AW zastrzega sobie prawo do odmowy przyjęcia Gościa, który: a) nie posiada ważnego dowodu tożsamości lub nie chce okazać dokumentu, b) jest osoba niepełnoletnią c)znajduje się pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających, d) podczas poprzedniego pobytu rażąco naruszył powyższy Regulamin.
 25. Dane osobowe będą przetwarzane przez AW wyłącznie w celu realizacji umowy zakwaterowania. Administratorem danych osobowych Państwa danych będzie spółka AW spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

 

Kontakt Apartamenty Wieża

Wszelkie zastrzeżenia dotyczące stanu wyposażenia i czystości apartamentu prosimy niezwłocznie zgłaszać AW.

Prosimy również o kontakt z nami w przypadku pytań, potrzebie pomocy lub innych sytuacji. Dołożymy wszelkich starań aby Państwu pomóc.

+48 691 739 021 - Magda (główny kontakt)

+48 608 00 79 79 - Paweł

+48 601 519 920 – Janusz

facebook.com/apartamentywieza

sprzedaz@apartamentywieza.pl

www.apartamentywieza.pl

Prosimy o stosowanie się do Regulaminu i życzymy miłego pobytu 🙂